^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Jeśli lubisz śpiewać i chciałbyś uczestniczyć w życiu i pracach naszego chóru - dołącz do nas !


Kontakt
Tel: (+48 12) 422 76 18
e-mail: chor.haslo@op.pl

Kochamy śpiewać

Chór Hasło

... spiewać każdy może...

Dyrygent

Dyrygent Teresa Majka-Pacanek - urodziła się w Krakowie, jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie. Ukończyła wydział Wychowania Muzycznego w klasie prof. Arkadiusza Basztonia z wynikiem bardzo dobrym. Bezpośrednio po studiach podjęła pracę w chórze Filharmonii Krakowskiej gdzie od 1991 roku pełni funkcję asystenta chórmistrza. Wcześniej tzn. 1989 roku objęła kierownictwo Chóru Kameralnego Filharmonii Krakowskiej z którym brała udział w wielu festiwalach i koncertach zagranicznych oraz krajowych, dokonała nagrań płytowych (CD) oraz archiwalnych dla Polskiego Radia.

Z Rzemieślniczym Towarzystwem Śpiewackim „Hasło” współpraca rozpoczęła się jeszcze podczas studiów i trwa do dnia dzisiejszego. Praca nad podnoszeniem poziomu artystycznego chóru oraz konsekwencja w realizowaniu zamierzonego planu pozwoliły jej kilkakrotnie zdobyć najwyższe trofea na konkursach i festiwalach krajowych, a w roku 2018 obronić doktorat, którego promotorem był Pan dr hab. Włodzimierz Siedlik. 

Zapał, energia i determinacja z jaką kieruje i pracuje ponad 30 lat z chórem „Hasło” dają widoczne efekty. W dorobku artystycznym umiejscowić należy koncerty w Austrii, Czechach, Danii, Francji, Izraelu, Grecji, Niemczech, Turcji, Rumunii na Litwie, Węgrzech, we Włoszech oraz Islandii. Jako chórmistrz Filharmonii Krakowskiej współpracuje z wieloma znakomitymi dyrygentami z kraju i zagranicy.

 

Miejsce na Twoją reklamę !
Miejsce na Twoją reklamę
Oprogramowanie na zamówienie.
Miejsce na Twoja reklamę.